Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

+371 26 415 868

Telpas kāzām
Viesu nams “Donas” ir viena no skaistākajām kāzu svinību vietām Vidzemē un visā Latvijā – to atzinuši daudzi pāri, kuri savai svarīgajai dienai izvēlējušies tieši “Donas”.

Viss kāzu svinībām

Pirmajā stāvā izvietotajā svinību zālē ērti jutīsies četrdesmit viesi, bet vakara gaitā atpūta var turpināties mājīgi un grezni iekārtotās telpās visā viesu nama kompleksā. Viesus gaidīs omulīgais noskaņu salons ar atjaunotām autentiskām stila mēbelēm, kā arī daudzi burvīgi stūrīši plašā un apzaļumotā teritorijā dabas ielokā. Nakšņošanai piemēroti septiņi dizaina numuri.  

Skaisti dabas skati

Pāri, kuri “Donās” jau svinējuši kāzas, īpaši novērtē burvīgās dabas ainavas, kas veido ideālu fonu neaizmirstamai kāzu fotosesijai.

Šeit atradīsiet visu nepieciešamo kāzu ceremonijas rīkošanai brīvā dabā – varēsiet gan uzstādīt platformu, gan iekārtot un dekorēt kāzu vietu tieši tā, kā esat iecerējuši. Iespējams dekorēšanai iznomāt arī dekorus – arkas, podestus, krēslus, sofas, paklāju, svečturus un  citus dizaina priekšmetus. 

Viesu nams atrodas trīs hektārus plašā, apzaļumotā un labiekārtotā teritorijā. Šis plašums dod iespēju interesanti pavadīt laiku, arī tikai vēl gaidot jaunlaulātos. Šeit kāzu rīkotājiem ir īstā vieta likt lietā izdomu un sarīkot dažādas atrakcijas.

Iespējas ir dažādas – īrēt visu viesu namu vai tikai kādu no tā telpām. Vislabāk šos jautājumus izrunāt ar saimniekiem jau iepriekš, sazinoties pa tālruni vai e-pastā.