Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Viesu nams Vidzemē
DONAS – VIESU NAMS VIDZEMĒ, KUR TVERT NEAIZMIRSTAMAS SAJŪTAS
Ja meklējat viesu namu Vidzemē, kur īpašā noskaņā nosvinēt svētkus vai atpūsties no ikdienas un pilsētas kņadas, sajūtu nams Donas ir tam radīts

Viesu nams Vidzemē – meditatīviem retrītiem, godiem un citiem pasākumiem

Viesu nams “Donas” atrodas brīnišķīgi skaistā, dabas ieskautā vietā. Viesi bauda kafiju no izsmalcinātiem porcelāna traukiem uz terases. No tās paveras vienreizējs skats uz apkārtni – gleznainiem dīķiem ar gulbjiem, pļavām un mežiem.

Iedvesmojošā vide un miers, kas  valda viesu namā Vidzemē, ir piemērota, lai rīkotu meditatīvus retrītus.

Sajūtu namu iecienījuši pāri, kas vēlas personīgas, intīmas un neaizmirstamas kāzas. Te ir viss nepieciešamais kāzu rīkošanai – laulību vieta ar skatu uz gleznainiem dīķiem, var izīrēt skaistas dekorācijas, traukus un visu nepieciešamo.

Kāzinieki, kas te rīkojuši svinības, ir sajūsmā par skaistajām dabas ainavām apkārtnē, kur var sarīkot fotosesiju.

Līdzās sajūtu namam “Donas” atrodas senatnīgā Jeberlejas brīvdabas estrāde un vairāki sporta laukumi, kur, vienojoties ar pašvaldību, var organizēt sporta spēles u.c.

Viesu nams ar Vidzemes viesmīlību

Sajūtu namā “Donas”  varat baudīt atpūtu, relaksāciju un justies kā mājās. Atpūšoties viesu namā “Donas”, Jūsu rīcībā būs visa plašā divstāvu ēka, skaisti iekārtotas telpas – salons ar rokoko un art deco stila elementiem, atpūtas stūrīši, kur norobežoties vientulībā, plaša un komfortabla virtuve, kur pagatavot gardu maltīti.

Viesu ērtībai ir viss nepieciešamais – skaisti trauki, kvalitatīva sadzīves tehnika u.c. Viesmīlības šeit ir pārpārēm – viesi var baudīt bezmaksas kafiju no automāta un dažādas tējas.

Sajūtu namā ir septiņi viesu numuri, taču telpas ir izveidotas tā, lai viesi varētu justies privāti un netraucēti.

Viesu namā Vidzemē ir arī pirts – ar mājīgu priekštelpu atpūtai un komfortablu dušas telpu.

Viesu nama teritorijā var spēlēt ping pongu vai novusu, kā arī makšķerēt līdzās esošajos dīķos.

Viesu nams Vidzemē – ar atmiņām par gardo Blomes maizi

Viesu nams “Donas” atrodas Blomē – deviņu kilometru attālumā no Smiltenes. Tas ir ierīkots ēkā, kur agrāk bija  maiznīca, tika ceptā gardā Blomes maize. Viesu namā joprojām ir saglabājusies senā maizes krāsns.

Sajūtu nama “Donas” viesiem ir pieejams tīrs un veselīgs ūdens, jo teritorijā ir dziļurbums un ierīkota ūdens attīrīšanas iekārta, kā arī, rūpējoties par viesu drošību, visā ēkā ir ierīkotas signalizācijas un ugunsdrošības sistēma.

Iespējas ir dažādas – īrēt visu viesu namu vai tikai kādu no tā telpām. Vislabāk šos jautājumus izrunāt ar saimniekiem jau iepriekš, sazinoties pa tālruni vai e-pastā.