Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Ēdināšana

Ciemojoties viesu namā “Donas”, katram viesim ir iespējams savu līdzpaņemto maltīti uzsildīt mūsu moderni aprīkotajā virtuvē, jo tajā ir pieejama arī mikroviļnu krāsns. Viesu nama saimnieki Jūs pacienās ar tēju vai gardu kafiju visām gaumēm – tā var būt melna, kafija ar pienu, Latte vai vēl kāda cita gardi kūpoša kafijas tase. Viesis maltīti var ieturēt virtuvē vai siltā laikā kādā no āra terasēm.
Ja vēlaties apmeklēt kādu romantisku kafejnīcu, bāru vai bistro, tad tas iespējams Smiltenē, Valmierā, Cēsīs vai citur tuvākajā apkārtnē.
Kāzu vai citu svinību rīkotājiem viesu nama saimnieki var ieteikt lieliskus sadarbības partnerus – ēdinātājus ar pieredzi un labu gaumi, bet viesi var izvēlēties arī sev zināmus ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus.

LĪDZI PAŅEMTI ĒDIENI

Katras kārtīgas mājas sirds ir tās virtuve, un arī viesu namā “Donas” tāda ir. Viesiem, kuri izvēlējušies ierasties ciemos piedāvājam izmantot viesu nama vēsturisko maizes ceptuves virtuvi, kura ir aprīkota ar ledusskapi, plīti, tosteri, tējkannu, mikroviļņu krāsni līdzi paņemta, gatava ēdiena uzsildīšanai.

KUR PAĒST APKĀRTNĒ

Lai garšīgi paēstu un iepazītu jaunas vietas, kur gribēsies atgriezties, iesakām doties uz kādu no daudzajām interesantajām kafejnīcām Smiltenē, Valmierā, Cēsīs vai citviet apkārtnē.
Tās var apmeklēt gan pa ceļam uz “Donām”, gan iekļaut ēdienreizi izbraukuma plānos pa tuvāko apkārtni.
Smiltenes kafejnīcu piedāvājums ērti pārskatāms šajā vietnē, savukārt Valmieras interesantākās kafejnīcas un restorāni apkopoti šajā novada lapā. Pa ceļam uz “Donām” daudziem ir skaistās Cēsis ar plašām iespējām garšīgi paēst.

ĒDINĀŠANA SVINĪBĀM

Viesu nams “Donas” sadarbojas ar vairākiem ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus labprāt iesakām arī tiem, kuri pie mums rīkos kāzas, dzimšanas dienas vai citas lielākas svinības. Atkarībā no viesu vēlmēm varam ieteikt kādu no mūsu sadarbības partneriem – ēdinātājus no Kocēniem “Vidus un partneri”, no Smiltenes “Trīs pipari un kūkas”, “Pasēdnīca” vai restorānu “Vecpuisis” Valmierā.
Ja svinību rīkotājiem ir padomā savi ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tad tie tiek laipni gaidīti! Iepazīstināsim ar viesu nama noteikumiem, lai viesi būtu gandarīti un galda klājums būtu pēc visizsmalcinātākās gaumes.