Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

+371 26 415 868

Ēdināšana

Ciemojoties viesu namā “Donas”, katram viesim iespējams savu līdzpaņemto maltīti uzsildīt mūsu moderni aprīkotajā virtuvē, kurā ir viss viesu ērtībām. Viesu nama saimnieki Jūs pacienās ar gardu kafiju visām gaumēm – tā var būt melna kafija, kafija ar pienu, Latte vai kāda gardi kūpoša tējas tase. Viesis maltīti var ieturēt virtuvē, mūsu skaistajā salonā vai siltā laikā kādā no āra terasēm.

LĪDZI PAŅEMTI ĒDIENI

Katras kārtīgas mājas sirds ir tās virtuve, un arī viesu namā “Donas” tāda ir. Viesiem, kuri izvēlējušies ierasties ciemos piedāvājam izmantot viesu nama vēsturisko maizes ceptuves virtuvi, kura ir aprīkota ar ledusskapi, plīti, tosteri, tējkannu, mikroviļņu krāsni līdzi paņemta, gatava ēdiena uzsildīšanai. Lielo ēst gatavošanu noteikti atstāsim pašu saimnieku rokās!

KUR PAĒST APKĀRTNĒ

Lai garšīgi paēstu un iepazītu jaunas vietas, kur gribēsies atgriezties, iesakām doties uz kādu no daudzajām interesantajām kafejnīcām Smiltenē, Valmierā, Cēsīs vai citviet apkārtnē. 

Tās var apmeklēt gan pa ceļam uz “Donām”, gan iekļaut ēdienreizi izbraukuma plānos pa tuvāko apkārtni. 

Smiltenes kafejnīcu piedāvājums ērti pārskatāms šajā vietnē, savukārt Valmieras interesantākās kafejnīcas un restorāni apkopoti šajā novada lapā. Pa ceļam uz “Donām” daudziem ir skaistās Cēsis ar plašām iespējām garšīgi paēst.

ĒDINĀŠANA SVINĪBĀM

Viesu nams “Donas” sadarbojas ar vairākiem ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus labprāt iesakām arī tiem, kuri pie mums rīkos kāzas, dzimšanas dienas vai citas lielākas svinības. Atkarībā no viesu vēlmēm varam ieteikt kādu no mūsu sadarbības partneriem “Vidus un partneri” Valmierā vai “Trīs pipari un kūkas” Smiltenē.
Ja svinību rīkotājiem ir padomā savi ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tad tie tiek laipni gaidīti un mēs iepazīstināsim ar viesu nama noteikumiem, lai viesi būtu gandarīti un galda klājums būtu pēc visizsmalcinātākās gaumes.