Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Svinībām

Meklējat telpas sirsnīgām un neaizmirstamām svinībām – kāzām, pasākumiem, jubilejām? Viesu nams “Donas” ir, iespējams, labākā izvēle Vidzemē. Viesu nams pieejams kāzu svinībām, godiem, tematisko semināru rīkošanai un noskaņu pasākumiem.

Senā maiznīca Blomē ir pārtapusi par apbrīnojamu sajūtu namu, kurā dominē izsmalcināts stils – Art Deco, rokoko un mūsdienu dizaina organiska un unikāla sintēze, kas apburs ikvienu svinību dalībniekus. Tā gaidīt gaida viesus, kuriem svarīgi baudīt mieru un labsajūtu!

Viesu nams “Donas” piedāvā telpas ģimeniskām svinībām – lielām dzimšanas dienām, jubilejām, kāzām un citiem svinīgiem pasākumiem. Iespējams noīrēt visu viesu namu kā svinību vietu un baudīt dažādas sajūtas atšķirīgās telpās.

Pēc klientu atsauksmēm un novērtējuma – viesu nams “Donas” ir viena no skaistākajām kāzu svinību vietām Vidzemē! Viesu nama stilu un gaisotni īpaši novērtē tie pāri, kuru sapņu kāzas ir romantiskas, izsmalcinātas un ļoti personiskas.

Viesu nams “Donas” piedāvā ērtas semināru telpas, kur dabas iedvesmotā vietā dzimt jaunām idejām.  Semināru un kolektīva saliedēšanas pasākumu rīkotāju rīcībā būs 70 m2 semināru telpas, kur ir viss nepieciešamais pasākuma veiksmīgai norisei.