Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Telpas semināriem, pasākumiem un retrītiem
Ja Jums ir nepieciešamas semināru telpas, kur dabas iedvesmotā vidē dzimst jaunas idejas, viesu nams Donas ir tam radīts.

Telpas

Viesu nams “Donas” piedāvā ērtas semināru telpas, kur dabas iedvesmotā vietā dzimt jaunām idejām.  Semināru un kolektīva saliedēšanas pasākumu rīkotāju rīcībā būs 70 m2 semināru telpas, kur ir viss nepieciešamais pasākuma veiksmīgai norisei: projektors, bezvadu internets, bet, pats galvenais, komfortabla un iedvesmojoša vide. 

Viesu namā ir moderns kafijas automāts ar ļoti gardu kafiju, tējas, kā arī vienmēr pieejams tīrs un veselīgs ūdens.  Rūpējoties par viesu labsajūtu,  viesu nama teritorijā ir  ierīkota ūdens attīrīšanas iekārta, kā arī visā ēkā ierīkota signalizācijas un ugunsdrošības sistēma. 

Pēc semināru telpās pavadītā laika aicinām baudīt kafiju no izsmalcinātiem porcelāna traukiem uz terases, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni.

Viesu nams

Viesu nams “Donas”, kurā ir semināru zāle un citas gaumīgi un komfortabli iekārtotas telpas,  atrodas Blomē – deviņu kilometru attālumā no Smiltenes. Tādēļ šīs semināru telpas biežāk izvēlas viesi no tuvējām pilsētām – Smiltenes, Valmieras,  Cēsīm, Valkas u.c. Uz  “Donām” brauc arī viesi no Rīgas, lai sarīkotu pasākumu semināru zālē un  pēc tam baudītu atpūtu un dabas idilli viesu namā “Donas”.

Meditatīvam retrītam

Apkārtne ir lieliski piemērota arī meditatīvam retrītam mierpilnā klusumā. Līdzās sajūtu namam “Donas” atrodas senatnīgā Jeberlejas brīvdabas estrāde un vairāki sporta laukumi, kur, vienojoties ar pašvaldību, uzņēmums var organizēt sporta spēles vai citus pasākumus. 

Iespējas ir dažādas – īrēt visu viesu namu vai tikai kādu no tā telpām. Vislabāk šos jautājumus izrunāt ar saimniekiem jau iepriekš, sazinoties pa tālruni vai e-pastā.