Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Numuri

Nakšņošanai tiek piedāvāti septiņi dizaina numuri. Šobrīd viesu namā septiņos dizaina numuros var nakšņot līdz 14 viesiem, bet upes mājā līdz 23 laimīgiem viesiem. Viesu atpūtai piedāvājam arī citas mājīgi un grezni iekārtotas telpas, kur baudīt mierpilnas sajūtas.

Trīsvietīgs numurs ar privātu vannas istabu! Numuriņš iekārtots Art Deko stilā, zaļganos toņos ar modernu sinepju krāsas zvilni un mūsdienīgiem akcentiem. Numurā pieejama ne tikai omulīgi iekārtota guļamistaba un moderna vannasistaba, bet arī neliela atpūtas zona. No numura mansarda loga paveras skats uz viesu nama pagalmu. Numuriņš aprīkots ar kondicionieri.

Divvietīgs numurs (1 vai 2 gultas). Numuriņš iekārtots rokoko stilā, zeltītās nokrāsās ar moderniem akcentiem, greznām lustrām, interjera priekšmetiem un izsmalcinātām mēbelēm, tai skaitā senlaicīgu sekretēru, no numuriņa mansarda logiem paveras skats uz viesu nama pagalmu. Foajē ar atpūtas zonu, kas aprīkots ar Gustavian stila mēbelēm ir pieejama skaista un plaša vannasistaba un grezna tualetes telpa. Numuriņu iespējams apvienot ar Abula numuriņu iegūstot plašu un ērtu ģimenes numuru. Numuriņš aprī

Divvietīgs numurs (1 gulta). Numuriņš iekārtots Art Deko stilā, pelēkbaltos toņos ar moderniem akcentiem. No numuriņa mansarda loga paveras skats uz viesu nama pagalmu. Foajē ar atpūtas zonu, kas aprīkots ar Gustavian stila mēbelēm ir pieejama skaista un plaša vannasistaba un grezna tualetes telpa. Numuriņu apvienojot ar Purēniešu numuriņu var iegūt plašu un ērtu ģimenes numuru. Gultas var izmantot gan kā divguļamās, gan kā vienvietīgās. Numuriņš aprīkots ar kondicionieri.

Divvietīgs numurs (1 vai 2 gultas) ar privātu vannas istabu. Numuriņš iekārtots rokoko stilā ar moderniem akcentiem un īpaši piemērots jaunlaulātajiiem. Numurā pieejama ne tikai omulīgi iekārtota guļamistaba un moderna vannasistaba, bet arī skaists spoguļgaldiņš, kur dāmai nesteidzīgi saposties vakaram. No numuru mansarda loga paveras brīnišķīgs skats uz terasi un netālo dīķi, kurā zied ūdensrozes un mājo gulbju pāris. Numuriņš aprīkots ar kondicionieri.

Divvietīgs numurs (1 vai 2 gultas) ar koplietošanas vannas istabu! Numuriņš iekārtots Gustavian stilā ar moderniem akcentiem. No numuriņa mansarda loga paveras burvīgs skats uz terasi un tuvējo dīķi, kurā zied ūdensrozes un rimti rosās gulbju pāris. Foajē ar atpūtas zonu, kas aprīkots ar Gustavian stila mēbelēm ir pieejama skaista un plaša vannasistaba un grezna tualetes telpa. Gultas var izmantot gan kā divguļamās, gan kā vienvietīgās. Numuriņš aprīkots ar kondicionieri.

Divvietīgs numurs (1 vai 2 gultas). Numuriņš iekārtots rokoko stilā vieglos purpura toņos ar moderniem akcentiem. No numuriņa mansarda loga paveras skats uz viesu nama pagalmu. Foajē ar atpūtas zonu, kas aprīkots ar Gustavian stila mēbelēm ir pieejama skaista un plaša vannasistaba un grezna tualetes telpa. Gultas var izmantot gan kā divguļamās, gan kā vienvietīgās. Numuriņš aprīkots ar kondicionieri.

Vienvietīgs numurs ar koplietošanas vannas istabu. Numuriņš iekārtots Art Deko stilā ar moderniem akcentiem. No numuriņa mansarda loga paveras burvīgs skats uz terasi un tuvējo dīķi, kurā zied ūdensrozes un rimti rosās gulbju pāris. Foajē ar atpūtas zonu, kas aprīkots ar Gustavian stila mēbelēm ir pieejama skaista un plaša vannasistaba un grezna tualetes telpa.

Viesu nama “Donas” Upesmājā ir 5 numuri ar skanīgiem nosaukumiem - Nigra, Mutulīte, Nārvelis, Asuāna un Lisa. Te pietiks vietas 23 aktīviem cilvēkiem, kuriem noteicošais ir ērta gulta un pievilcīga cena. Mājā ir ierīkotas ērtas un mūsdienīgas vannasistabas.