Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

+371 26 415 868

Jeberi
Apraksts

Numuriņš (15,5 m2) iekārtots rokoko stilā ar moderniem akcentiem un īpaši piemērots jaunlaulātajiiem. Numurā pieejama ne tikai omulīgi iekārtota guļamistaba un moderna vannasistaba, bet arī skaists spoguļgaldiņš, kur dāmai nesteidzīgi saposties vakaram. No numura mansarda loga paveras brīnišķīgs skats uz terasi un netālo dīķi, kurā zied ūdensrozes un mājo gulbju pāris.

Numurā ir TV.

Numura cena – 65.00 EUR.

Viesu nams tiek izīrēts kā komplekss, kurā pieejama viesību zāle no 40 līdz 50 viesiem, sajūtu salons, kurā iespējams baudīt gardu kafijas tasi no virtuves zonā pieejamā kafijas automāta un bufetē izvietotām porcelāna kafijas tasītēm vai remdēt slāpes ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni.

Pirmajā stāvā ir pieejama pilnībā aprīkota virtuve savu maltīšu pagatavošanai. Tajā pieejams: kafijas automāts, ledusskapis, elektriskā plīts ar cepeškrāsni, trauki un trauku mazgājamā mašīna.

Viesiem pieejama norobežota pirts telpa ar jauku atpūtas zonu un plašu dušas telpu.

Pieejams bezmaksas Wi-Fi un bezmaksas autostāvvieta, saimnieku kompliments – garda kafija visām gaumēm, saimnieku kompliments – garda kafija visām gaumēm.

Viesu nama apkārtne ir labiekārtota ar iespējām pavadīt laiku terasē no kuras paveras skats uz tuvējo dīķi, kurā zied ūdensrozes un mājo gulbju pāris. Tiem, kam patīk mierīga atpūta droši var doties garākās pastaigās un vērot Blomes pagasta ainavas vai makšķerēt kādā no tuvējiem dīķiem.

Rezervācija