Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

+371 26 415 868

Dižpurēnieši
Apraksts

Numuriņš (11,4 m2) iekārtots Art Deko stilā, pelēkbaltos toņos ar moderniem akcentiem. No numuriņa mansarda loga paveras skats uz viesu nama pagalmu. Foajē ar atpūtas zonu, kas aprīkots ar Gustavian stila mēbelēm ir pieejama skaista un plaša vannasistaba un grezna tualetes telpa. Numuriņu apvienojot ar Purēniešu numuriņu var iegūt plašu un ērtu ģimenes numuru. Gultas var izmantot gan kā divguļamās gan kā vienvietīgās.

Numura cena – 50.00 EUR.

Viesu nams tiek izīrēts kā komplekss, kurā pieejama viesību zāle no 40 līdz 50 viesiem, sajūtu salons, kurā iespējams baudīt gardu kafijas tasi no virtuves zonā pieejamā kafijas automāta un bufetē izvietotām porcelāna kafijas tasītēm vai remdēt slāpes ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni.

Pirmajā stāvā ir pieejama pilnībā aprīkota virtuve savu maltīšu pagatavošanai. Tajā pieejams: kafijas automāts, ledusskapis, elektriskā plīts ar cepeškrāsni, trauki un trauku mazgājamā mašīna.

Viesiem pieejama norobežota pirts telpa ar jauku atpūtas zonu un plašu dušas telpu.

Pieejams bezmaksas Wi-Fi un bezmaksas autostāvvieta, saimnieku kompliments – garda kafija visām gaumēm.

Viesu nama apkārtne ir labiekārtota ar iespējām pavadīt laiku terasē no kuras paveras skats uz tuvējo dīķi, kurā zied ūdensrozes un mājo gulbju pāris. Tiem, kam patīk mierīga atpūta droši var doties garākās pastaigās un vērot Blomes pagasta ainavas vai makšķerēt kādā no tuvējiem dīķiem.

Rezervācija