Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Telpas kāzām
VIESU NAMS ``DONAS`` – IZSMALCINĀTA KĀZU SVINĪBU VIETA
Pēc klientu atsauksmēm un novērtējuma - viesu nams “Donas” ir viena no skaistākajām kāzu svinību vietām Vidzemē! Viesu nama stilu un gaisotni īpaši novērtē tie pāri, kuru sapņu kāzas ir romantiskas, izsmalcinātas un ļoti personiskas.

Vieta mīlestības svinēšanai

Meklējot vietu, kur svinēt kāzas, katrs pāris izvēlas savam dzīvesveidam un sajūtām atbilstošāko piedāvājumu. Viesu nams “Donas” – tā ir vieta, kur no sirds svinēt mīlestību! Varbūt tā īsti neatbildīs trakulīgām studentu kāzām, bet, kas zina – izpratne par mīlestības svinēšanu ir tikpat vienreizēja un unikāla, cik katrs pāris un katra mīlestība! Tās ir sajūtas, un “Donas” ir sajūtu nams…
Pirmajā stāvā izvietotajā svinību zālē ērti jutīsies četrdesmit viesi, bet vakara gaitā atpūta var turpināties mājīgi un grezni iekārtotās vietās, kur raisīties nesteidzīgām sarunām visā viesu nama kompleksā. Viesus ar savu viesmīlību gaidīs noskaņu salons ar atjaunotām autentiskām stila mēbelēm, kā arī plašā un apzaļumotā teritorija dabas ielokā. Nakšņošanai piemēroti septiņi dizaina numuri un Upesmāja – kopā līdz 40 guļvietām.

Svinību vieta dabas ielokā

Blomē, deviņu kilometru attālumā no Smiltenes, dabas ielokā izveidotais viesu nams sniegs skaistākās svētku izjūtas! Kāzu ceremonijas svinībām iesakām izmantot visu kompleksu kopumā – kādreizējo staļļu ēku ietver rūpīgi kopta teritorija ar terasēm, atpūtas vietām, dīķiem un gleznainām ainavām. Ikviens viesis vēlēsies aizmirst ikdienu un ļauties svētku sajūtām, svinot dzīvi dabas tuvumā.
Plaukstošs pavasaris, vasara pilnbriedā, zeltaini krāsains rudens vai baltā ziemas pasaka – katrs gadalaiks sniegs savu burvību jaunā pāra svētkiem! Ticiet mums, to novērtēs gan jaunais pāris, gan kāzu ceremonijas viesi! Pāri, kuri Donās jau svinējuši savas kāzas, īpaši novērtē burvīgās dabas ainavas, kas veido ideālu fonu neaizmirstamai kāzu fotosesijai.

Viss kāzu svinībām nepieciešamais

Savā īpašajā dienā Jūs varēsiet baudīt svētkus, jo viesu nama saimnieki būs parūpējušies par Jūsu un Jūsu viesu labsajūtu. Lai viesības būtu baudījums visiem, mēs ieteiksim labākos risinājumus kāzu svinību niansēs (dekorēšana, maltītes nodrošināšana vai apkalpošana u.c.).
Šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo kāzu ceremonijas rīkošanai brīvā dabā – varēsiet gan uzstādīt platformu, gan iekārtot un dekorēt kāzu vietu tieši tā, kā esat iecerējuši. Ir iespēja dekorēšanai iznomāt arī dekorus – arkas, podestus, krēslus, sofas, paklāju, svečturus un citus dizaina priekšmetus.
Viesu nams atrodas trīs hektārus plašā, apzaļumotā un labiekārtotā teritorijā. Šis plašums dod iespēju interesanti pavadīt laiku, arī tikai vēl gaidot jaunlaulātos. Šeit kāzu rīkotājiem ir īstā vieta likt lietā savu izdomu un organizēt dažādas atrakcijas, pat iestudēt kādu priekšnesumu līdzās esošajā vēsturiskajā Jeberlejas estrādē, kura zināma visā Latvijā saistībā ar leģendāro festivālu “Dziesma manai paaudzei”. Viesu nama “Donas” viesiem estrāde un tajā esošais volejbola laukums ir pieejams, iepriekš saskaņojot ar Blomes pašvaldību.
Apzaļumotās un apgaismotās āra terases tā vien sauc un aicina kāzu viesus iemalkot šampanieti un baudīt kāzu torti, veroties neticami romantiskā skatā uz gleznainiem dīķiem ar tajos peldošiem gulbjiem. Ko vēl romantiskāku varētu vēlēties izsmalcinātām kāzām!?
Lai kāzu svinības būtu aizraujošas arī mazākajiem viesiem, viesu namam ir sadarbība ar āra atrakciju nodrošinātājiem. Ir iespēja nomāt dārza spēles.

Līgavas pucēšanās vieta

Elegantais un izsmalcinātais viesu nams “Donas” piedāvā jaunlaulātajiem skaistus un neaizmirstamus “gaidīšanas svētkus”- saposties un romantiskā gaisotnē sagaidīt savu īpašo svētku dienu!
Līgava pirmskāzu dienas noskaņās var uzturēties romantiskajā Jeberu numuriņā, kurā ir viss nepieciešamais, lai ar saviļņojumu gaidītu savu kāzu dienu. Nelielajā numurā ir ērta gulta, grezns atpūtas krēsls un romantisks spoguļgaldiņš, pie kura saposties. Gaisīgs loga noformējums rada īpaši svinīgas sajūtas. Numuram ir privāta vannas istaba. Līgavainis var izvēlēties jebkuru no Donu numuriem, kurā atpūsties un sagatavoties savai īpašajai dienai.

Kā komplimentu viesu nama saimnieki piedāvā nelielu pārsteiguma dāvaniņu mīlētājiem.
Tāpat Viesu nama saimnieki savus viesus pacienās ar tēju vai gardu kafiju visām gaumēm – melnu, kafiju ar pienu, Latte vai kāda citu – pēc līgavas vai līgavaiņa izvēles.

Kā radīts romantiskām fotosesijām

Viesu nams “Donas” ir kā radīts romantiskām fotosesijām, jo tajā ir daudz greznu priekšmetu un romantisku telpu. Jaunlaulātajiem noteikti patiks skaistās samta mēbeles un elegantais iekārtojums, kas fotogrāfijas padarīs neaizmirstamas. Fotosesijai piedāvājam jebkuru numuriņu, kurš iepaticies, vai cēlo viesu zāli, vai arī romantisko salonu, vai kādu citu no greznajām un izsmalcinātajām telpām. Fotogrāfijās lieliski un neatkārtojami izskatīsies īpaši greznais Gustavian stila sarkanais dīvāns ar skaistajiem Rokoko stila krēsliem un galdiņu, vai arī klasiski melnās mēbeles ar apzeltītiem dekoriem.

“Donās” ir vaļējas un apgaismotas āra terases, viena no tām ar skatu uz vietējo dīķi, kas piešķirs burvīgu un romantisku fonu jaunā pāra mīlestības iemūžināšanai. Krāšņām un interesantām fotosesijām varam piedāvāt arī daudz un dažādus interjera priekšmetus- greznus svečturus, antīkas vāzes, galdiņus, krēslus u.c.

Viesu nams atrodas trīs hektārus plašā, apzaļumotā un labiekārtotā teritorijā dabas ielokā ar perfektu zālienu.
Fotosesija iespējama arī vēsturiskajā Jeberlejas estrādē, kura zināma visā Latvijā no leģendārā festivāla “Dziesma manai paaudzei”.

Dāvanā – pirtiņa nākamajai dienai

Viesu namu “Donas” dēvē par sajūtu namu, šeit padomāts par to, lai Jūs un Jūsu viesi varētu smelties īpašas sajūtas un vienlaikus baudīt mūsdienu ērtības. Kāzinieku rīcībā tiek nodota visa plašā divstāvu ēka. Svinīgā viesu zāle paredzēta līdz četrdesmit viesiem, tajā var gan baudīt svētku maltīti, gan sarīkot kāzu aktivitātes. Viesu namā ir rokoko un art deco stilā iekārtots salons, kurā ir iespēja atpūsties un “asumiņam” arī uzspēlēt kādu novusa partiju.
Pēc svinībām varēsiet baudīt atpūtu skaisti iekārtotos viesu numuros. Katrā no tiem ir padomāts par atšķirīgu dizainu, kā arī piedāvājam īpašu kāzu numuru jaunlaulātajiem. Viesu namā var nakšņot līdz 40 personām.
Un kur citur, ja ne pirtiņā nākamajā dienā pēc kāzām var gan netraucēti pasildīties, kavējoties svētku sajūtās, gan arī nopērties un noskalot kādus kāzu “grēciņus”, ja nu tādi netīšām (vai tīšām) gadījušies… Trīs stundu pirts īre būs kā dāvana Jums kopā ar veselības un laimīgas laulības dzīves vēlējumiem.

Pasakainas kāzu svinības par pieejamu cenu

Ņemot vērā viesu nama “Donas” noskaņu dizainu, greznās telpas, rūpīgi un pārdomāti kopto apkārtni, cenu piedāvājums Jūsu īpašajai dienai ir atbilstošs Jūsu labsajūtai un mūsu viesmīlībai– ērtības, skaistums un visam pāri īpašas sajūtas!
Padariet savus svētkus skaistus un atmiņā paliekošus!

Iespējas ir dažādas – īrēt visu viesu namu vai tikai kādu no tā telpām. Vislabāk šos jautājumus izrunāt ar saimniekiem jau iepriekš, sazinoties pa tālruni vai e-pastā.