Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Blog
  /  Uncategorized @lv   /  Semināru telpas viesu namā Donas – iedvesmo jaunām idejām.

Semināru telpas viesu namā Donas – iedvesmo jaunām idejām.

Ja Jums ir nepieciešamas semināru telpas, kur dabas iedvesmotā vidē dzimst jaunas idejas, viesu nams Donas ir tam radīts.  

Semināru zāle – vēsturiski romantiskajā sajūtu namā.

Viesu  namā Donas viesu rīcībā ir 70 m2 semināru telpas, kur ir viss nepieciešamais, lai novadītu pasākumu. Projektors, bezvadu internets, bet, pats galvenais, komfortabla un iedvesmojoša vide. 

Viesu namā ir moderns kafijas automāts ar ļoti gardu (bezmaksas) kafiju, tējas, kā arī vienmēr pieejams tīrs un veselīgs ūdens.  Rūpējoties par viesu labsajūtu,  viesu nama teritorijā ir  ierīkota ūdens attīrīšanas iekārta, kā arī visā ēkā ierīkota signalizācijas un ugunsdrošības sistēma. 

Pēc semināru telpās pavadītā laika aicinām Jūs baudīt kafiju no izsmalcinātiem porcelāna traukiem uz terases, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni – gleznainiem dīķiem ar tajos peldošajiem gulbjiem.

Viesu nams Donas, kurā ir semināru zāle un citas gaumīgi un komfortabli iekārtotas telpas,  atrodas Blomē – deviņu kilometru attālumā no Smiltenes. Tādēļ šīs semināru telpas biežāk izvēlas viesi no tuvējām pilsētām – Smiltenes, Valmieras,  Cēsīm, Valkas u.c. Taču, protams, uz  viesu namu brauc arī viesi no Rīgas, lai novadītu pasākumu semināru zālē un  pēc tam baudītu atpūtu un  dabas idilli viesu namā Donas.

Apkārtne ir lieliski piemērota, lai mierpilnā klusumā novadītu meditatīvu retrītu. Līdzās sajūtu namam Donas atrodas senatnīgā Jeberlejas brīvdabas estrāde un vairāki sporta laukumi, kur, vienojoties ar pašvaldību, uzņēmums var organizēt sporta spēles u.c. Viesu nama teritorijā var spēlēt ping pongu vai novusu, kā arī makšķerēt līdzās esošajos dīķos. 

Semināru telpas ārpus pilsētas dunas. 

Viesu nams Donas atrodas dabas azotē,  apkārtnē ir brīnišķīgas dabas ainavas un mierpilns klusums. Tieši dabas idille ir šīs vietas lielākā bagātība, un tieši tādēļ uz šejieni tiecas braukt viesi, lai baudītu gan radošu darbu, gan atpūtu.

Semināru telpas viesu namā Donas ir piemērotas tad, ja  meklējat vietu, kur izrauties no ikdienas un pilsētas dunas. 

Viesu namam Donas, kur atrodas semināru telpas, valda vēsturiski romantiska noskaņa, jo tas atrodas ēkā, kur agrāk bija  maiznīca, tika cepta gardā Blomes maize. Viesu namā joprojām ir saglabājusies senā maizes krāsns. 

Pēc darba semināru zālē – atpūta miesai un dvēselei.

Viesu nams Donas tiek dēvēts par sajūtu namu, jo ik stūrītis ir iekārtots, lai viesi varētu tvert sajūtas. Jūsu rīcībā būs ne tikai semināru telpas, bet arī
visa plašā viesu nama divstāvu ēka.  Ikviena telpa ir skaisti iekārtota – – salons ar rokoko un art deco stila elementiem, atpūtas stūrīši, kur norobežoties vientulībā, plaša un komfortabla virtuve, kur pagatavot gardu maltīti. 

Sajūtu namā ir septiņi viesu numuri, taču telpas ir izveidotas tā, lai viesi varētu justies privāti un netraucēti.

Sajūtot  viesu nama Donas īpašo atmosfēru, viesiem parasti gribas tajā uzkavēties. 

Tādēļ pēc semināra telpās pavadīta radoša un spraiga darba aicinām Jūs izbaudīt atpūtu viesu namā Donas.

Jūsu varat pavadīt vakaru pirtī, tai ir relaksējoša dušas telpa un priekštelpā iekārtota mājīga atpūtas zona.

Aicinām Jūs uz viesu namu Donas izbaudīt dabas iedvesmojošo spēku!