Smiltenes novads, Blomes pagasts, “Donas”

Blog
  /  Uncategorized @lv   /  Viesu nams kāzām Donas – svētkiem, kas paliks atmiņā uz mūžu.

Viesu nams kāzām Donas – svētkiem, kas paliks atmiņā uz mūžu.

Ja sapņojat par īpaši personīgām un romantiskām kāzām – pasakainas dabas ieskautā vietā, viesu nams kāzām Donas ir tam kā radīts.

Viesu nams kāzām – dabas ielokā.

Sajūtu nams Donas ir  iecienīta vieta nelielām  kāzām personīgā un intīmā gaisotnē. Tas atrodas Blomē – deviņu kilometru attālumā no Smiltenes. Apkārtnē daba  iedvesmo un rada īpašu atmosfēru, turklāt tā  ir pasakaina jebkurā gada laikā. Tādēļ īpaši skaistas kāzas te var nosvinēt gan plaukstošā pavasarī un  siltā vasarā, gan krāsainā rudenī un baltā ziemā. Pāri, kas Donās svinējuši kāzas, kā lielu priekšrocību min, to, ka apkārtnē ir  daudz skaistu dabas ainavu, lai sarīkotu neaizmirstamu kāzu fotosesiju. 

Viesu nams kāzām – ar vietu atrakcijām. 

Kāzu viesu nama saimnieki ir izveidojuši vietu svinībām un parūpējušies, lai uz vietas būtu viss nepieciešamais kāzu organizēšanai.

 Kāzu ceremoniju var rīkot brīvā dabā – uzstādīt platformu, iekārtot un dekorēt kāzu vietu, tieši tā, kā esat iecerējuši. Kāzu organizēšanai var iznomāt dekorus – arkas, podestus, krēslus, sofas, paklājus, svečturus un  citus dizaina priekšmetus. 

Viesu namam ir piederoša (3 ha) apzaļumota un iekārtota teritorija. Gaidot jaunlaulātos, var organizēt dažādas atrakcijas, kā arī līdzās ir Jeberlejas estrāde, kur kāzinieki var sarīkot kādu priekšnesumu.

Kāzu viesiem tiek piedāvāts  malkot šampanieti un baudīt torti uz apzaļumotas āra terases. No šīs vietas paveras brīnišķīgs skats uz gleznainiem dīķiem ar peldošiem gulbjiem.

Viesu nams kāzām – estētiskam baudījumam un komfortam. 

Viesu namu Donas dēvē par sajūtu namu, jo ikviena telpa ir iekārtota tā, lai varētu smelties īpašas sajūtas un baudīt komfortu. Kāzinieku rīcībā būs visa plašā divstāvu ēka. Plaša viesu zāle, kas paredzēta līdz 50  cilvēkiem, tajā var gan  baudīt svētku maltīti, gan sarīkot kāzu aktivitātes. Viesu namā ir rokoko un art deco stilistikā  iekārtots salons, kur atpūsties un uzspēlēt novusu.

Pēc svinībām  kāziniekus aicinām baudīt atpūtu skaisti iekārtotos viesu numuriņos, katram ir savs dizains, kā arī īpašs kāzu numuriņš jaunlaulātajiem. Kāzu viesu namā var apmesties līdz 22 personām, taču telpas ir izveidotas tā, lai ikviens  varētu justies privāti un netraucēti.

Savukārt nākamajā dienā pēc kāzām kāzinieki var pasildīties pirtiņā. Trīs stundu pirts īre būs mūsu dāvana Jūsu kāzās –  ar veselības un laimīgas laulības dzīves vēlējumiem.